אודותינו

חברת צוק טכנולוגיות מיגון בע"מ החלה דרכה בשנת 2005 תוך התמקדות בתחום מיגון טכנולוגי עם דגש נרחב למערכות טלוויזיה במעגל סגור.

מאז ועד היום הוכיחה החברה את יכולותיה בתחום וסיפקה שירותים למאות לקוחות ברחבי הארץ ובעולם.

בין לקוחות החברה נמנים בין השאר:
משרד החוץ, תעשייה אווירית לישראל, רשות הטבע והגנים, סימנס, קורניש חן, משקי חבל עזה, ONE1, אלביט, מתן שירותי סיעוד ורווחה ועוד.

חזון החברה הוא להציג ללקוחותיה את הפתרונות המתקדמים בעולם בתחום המיגון האבטחה והבקרה, ניסיון עשיר באבטחת מתקנים והתקנת מערכות בטחון מקנה לנו את היכולת לשלב בין מוצרים טכנולוגים שונים ממיטב היצרנים בעולם ולהפוך אותם למערכת אבטחה שתתאים בדיוק לצרכי הארגון אליו אתה שייך.

צוק טכנולוגיות מיגון מתמחה בשילוב מערכות בשיטת Turn-Key project, אספקת מערכת מותאמת ללקוח משלב התכנון, דרך ביצוע הפרויקט בפועל ועד לשליטה מלאה במערכת על ידי הלקוח.

אנו מאמינים בהתאמת פתרונות מלאים לצרכי הלקוח תוך בחינה עקבית של עלות מול תועלת ולכן אנו מציעים מגוון פתרונות רחב ברמות איכות ומחיר משתנים.

ע"מ לספק ללקוחות החברה את השרות הטוב ביותר, החברה פועלת במספר תחומים:

• יעוץ בהקמת מערכות מיגון מבוססות טלוויזיה במעגל סגור.

• התקנת מערכות בהתאמה אישית לדרישת הלקוח.

• פענוח אירועים ועריכה דיגיטאלית לצורכי גיבוי.

• הספקה והתקנת לחצני מצוקה מבוססי מיקום (GSM\GPS).

• ניטור עובדים ניידים וניהול ציי רכב מתקדם.

צוק טכנולוגיות מיגון בע"מ רואה עצמה שותפה למטרותיהם של לקוחותיה, ואחראית לספק את הפיתרון המתאים לדרישות הייחודיות של כל לקוח.

אנו נוהגים לשתף את הלקוח כמה שיותר בתהליך האפיון של המערכת מתוך הבנה ששילוב היכולות המקצועיות והניסיון הנצבר בחברה והכרת הלקוח את העסק ואת בעיותיו הייחודיות יובילו לתוצאה הטובה ביותר.

בברכה,

צוק חזיזה, מנכ"ל
צוק טכנולוגיות מיגון בע"מ